top of page
IX Orkiestrowy Turniej w Siatkówkę: Obraz

W IX edycji Orkiestrowego Turnieju w Siatkówkę udział wzięło 12 drużyn. Po meczach w poszczególnych grupach do półfinałów z pierwszego miejsca wyszli:
- KMT La Bella Rzeszów
- Najemnicy
- Jar Kielnarowa

Czwartą drużyną w walce o puchar byli Siatkowniki Tyczyn ( najlepszy bilans punktowy z drużyn, które zajmowały drugie miejsce w grupie).

Po meczach półfinałowych przeszliśmy do Finału i walki o III miejsce i tu się działo.

Jar Kielnarowa vs Najmnicy

Drużyna z kielnarowej przegrywała 8:22 w secie, nie mamy pojęcia jak, ale wygrała tego seta 25:23 NIEPRAWDOPODOBNE co oni zrobili. Ostatecznie przegrali walkę o III miejsce 2:1 w setach.

W finale zmierzyli się KMT La Bella Rzeszów vs Siatkowniki Tyczyn.

Walka o Puchar była również ciekawa. Punkt za punkt. Czasami zdarzało się zdobyć jednej czy drugiej drużynie kilka punktów przewagi lecz przeciwnicy szybko odrabiali. Ostatecznie KMT wygrało 2:1 w setach.

Podsumowując:

1 miejsce - KMT La Bella Rzeszów
2 miejsce - Siatkowniki Tyczyn
3 Miejsce - Najemnicy

Dziękujemy sponsorem bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć.

MGarage Mateusz Janowski
Stamper Michał Zdziarski
Delikatesy Centrum

Dziękujemy również sędziom, którzy pilnowali porządku podczas meczy, oraz ratownikowi Krystianowi Michno za pomoc przy drobnych kontuzjach.

Dziękujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju i wsparły naszą zbiórkę podczas 31. Finału WOŚP. Podczas turnieju zebrano 2 242, 76 zł

Wyczekujcie 10 edycji! Jubileusz, więc będzie się działo!

IX Orkiestrowy Turniej w Siatkówkę: Tekst
IX Orkiestrowy Turniej w Siatkówkę: Galeria