top of page

INO

IMPREZA NA ORIENTACJE

INO odbyło się 18 września i była to forma "specjalnego spaceru" po naszym pięknym Tyczynie. Cała akcja polegała na przejściu określonej trasy oraz zebraniu jak największej liczby punktów za wykonane zadania.

Uczestnicy dostali mapę, która wskazywała trasę oraz wymagane przystanki. Na nich czekali harcerze z RwDW 9 wraz z zadaniami do wykonania. Każde
z nich nawiązywało do określonej epoki historycznej. 

INO plakat 2022-12.jpg
INO: Nasze programy

Całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 9:00 pod siedzibą naszego stowarzyszenia. W INO udział biorą drużyny 3-5 osobowe, które należało wcześniej zgłosić abyśmy mogli rozdysponować czas wymarszu każdej z drużyn. Oczywiście do wydarzenia dopuszczamy również drużyny, które przyjdą na INO bez wcześniejszego zgłoszenia, jednak pomocna jest dla nas zapowiedź każdej z drużyn ze względu kwestii organizacyjnych. Każda drużyna wyruszała w innym czasie (co 15 min) aby samodzielnie i w sprawiedliwej konkurencji przejść wyznaczoną trasę.

Po zakończeniu trasy na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe upominki oraz poczęstunek. Dla drużyny z największą liczbą punktów czekała również nagrody! 🏅 📅 Wydarzenie na facebooku: 📆
https://fb.me/e/2oBngMcOu

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zachowania i sytuację wynikłe podczas wydarzenia
z przyczyn uczestników. Każdy z uczestników powinien zachować ostrożność i dostosować się do ruchu drogowego zgodnie z prawem podczas spaceru.

INO: Tekst
INO: Galeria

SPONSORZY

INO: Tekst
INO: Galeria
bottom of page