top of page
10 Orkiestrowy Turniej w Siatkówkę: Obraz

Za nami dziesiąty, Jubileuszowy Orkiestrowy Turniej!!!

Dziękujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział podczas tegorocznego turnieju jak również przez 10 lat.

Krótkie podsumowanie turnieju.

Po zakończonym fazie grupowej, drużyny "KMT Rzeszów", "Rzeszowskie Zakwasy" oraz "KoneseŻy" zapewniły sobie udział w rozgrywkach finałowych. Czwartą drużyną została "Byle wyjść z grupy" (najlepszy bilans punktowy z drugich miejsc w grupach).

Poziom w finałach był wysoki i wyrównany.

Zwycięzcą X Orkiestrowego turnieju w siatkówkę drugi raz z rzędu został "KMT Rzeszów".
Na drugim miejscu "Rzeszowskie Zakwasy" . Podium zamykają "KoneseŻy".

Podczas turnieju został zorganizowany konkurs skoku dosiężnego w dwóch kategoriach wzrostu do 175cm oraz powyżej 175cm.

W kategorii do 175cm z wynikiem 295cm wygrał Artur Cisło.

W kategorii powyżej 175cm z wynikiem 321 cm wygrywa Jacek Tokarz!

Podczas tegorocznego turnieju dzięki waszym wpłatom udało się uzbierać dla Fundacji WOŚP 4613.45 zł

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział. Szczególnie dziękujemy tym, którzy wsparli nas i pomogli w organizacji jak i obsłudze tego wydarzenia.

❤️ SSPS Resovia Rzeszów

Dziękujemy również koordynatorowi całego wydarzenia z ramienia sztabu, Mateuszowi Janowskiemu, który od wielu lat zajmuje się orkiestrowym turniejem w siatkówkę i bierze na siebie koordynacje wszelkich działań związanych z organizacją tego eventu. Dzięki!