top of page

28 FINAŁ WOŚP

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tyczynie był - chyba najbardziej pasuje tutaj określenie - niesamowity. Rekordowa długość - 3 dni, rekordowa ilość działań, rekordowa frekwencja oraz co najważniejsze rekordowa zebrana kwota.

Jest to już czwarty rekord z rzędu
!
Informujemy, że podczas 28 Finału WOŚP, sztab #4114 zebrał kwotę w wysokości 79 030,98 zł (przypominamy, rekord w zeszłym roku wynosił 39 648,42 zł).

Finał był wyjątkowy ponieważ trwał aż 3 dni. Co prawda przygotowań było o wiele więcej, jednak wydarzenia zorganizowane przy naszym sztabie zaczęliśmy już od piątku. Zaczęliśmy je wieczorem od Metalowego Beeforku w klubie Vinyl w Rzeszowie. Zagrali tam wspaniali ludzie chętni dać z siebie wszystko, aby jak najwięcej osób wsparło WOŚP i wrzuciło choć symboliczną kwotę do naszej puszki stacjonarnej. Sobotę rozpoczęliśmy z samego rana od VII Orkiestrowego Turnieju w Siatkówkę. Dwanaście drużyn wspaniale rywalizowało mając wspólny cel - dobrze się bawić oraz wspierać cel finału. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy dyplom oraz statuetkę. Dla trzech najlepszych drużyn zostały przygotowane również puchary oraz piękne medale z motywem 28 Finały WOŚP. Sobota to dzień turnieju, ale nie tylko w siatkówkę. Mieliśmy okazję gościć u siebie osoby grające w grę Neuroshima Hex, które przeprowadziły zawody planszówek podczas naszej imprezy. Po dniu pełnym pracy nie zwolniliśmy tępa, co było idealnie widać w niedzielę. Finał był pełen ciekawych stanowisk, występujących, licytacji, był pokój planszówek a nawet loteria fantowa. W której główną nagrodą był nowy Citroen na weekend. Jest to jak do tej pory najlepiej przygotowana przez nas impreza, a patrząc na wynik mamy nadzieję, że
i wy tak uważacie. Ogromne podziękowania kierujemy również dla grupy z Chmielnika, która działając pod naszym sztabem zorganizowała imprezę finałową w swojej miejscowości. Była to pierwsza nasza współpraca jednak mamy nadzieję, że podczas przyszłych finałów również się spotkamy, a ich zapał będzie widać podczas efektów w dniu finału. 

Dziękujemy wszystkim współorganizatorom, sponsorom oraz występującym. Bez was ten finał nie byłby taki wyjątkowy. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok i zagramy jeszcze głośniej. 

Z racji, iż będzie to 15 finał w Tyczynie, planujemy
przygotować coś nie zwykłego, więcej atrakcji, więcej stoisk i więcej rozrywki. Jeśli chcą Państwo
wesprzeć nas w organizacji swoją ofertą, radą lub pomysłem, jesteśmy otwarci i zapraszamy do
kontaktu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!


Szef Sztabu WOŚP w Tyczynie
Adrian Michałek28 Finał: Tekst
28 Finał: Galeria

NASI SPONSORZY

bez których impreza by się nie odbyła a jej wynik nie był by taki świetny :)

28 Finał: Tekst
28 Finał: Galeria
bottom of page