top of page

25 FINAŁ WOŚP

25 Finał: Tekst

Zapowiedź 25 Finału WOŚP w Tyczynie

25 Finał: Film

To był wspaniały finał! Inny niż zwykle i mocno zachwycający! Nasz Sztab
w Tyczynie zebrał 30 012,76 zł!

Od okrągłych 10 lat działa w Tyczynie Sztab WOŚP. Między innymi dlatego ten finał był naprawdę wyjątkowy. Cała impreza po raz pierwszy odbyła się na Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II, którą rozpoczął czwarty już Orkiestrowy Turniej w Siatkówkę. W turnieju tym wzięło udział 10 amatorskich drużyn, a zwycięska drużyna- ICF Karting Rzeszów odebrała piękny puchar.


Na finale nie można było się nudzić. Swoimi występami umilili nam czas zespoły działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tyczynie, Zumba i Akademia Tańca MiczałowscyFlimero CheerleadersAkademia Sportu Chikara Marek Żyłka i Piotr RamotWataha BreakersMateusz Leniart, zawodnik KSW Szymon Bajor oraz główna gwiazda wieczoru- Kabaret Trzecia Strona Medalu. Nowością na finale WOŚP były „stoiska”. Każdy uczestnik finału mógł skorzystać ze stoisk rozstawionych na sali, były to min. trampoliny z Park Trampolin Happy Jump, warsztaty breakdance prowadzone przez Wataha Breakers, usługi fryzjerskie salonu „Olivier”, robótki ręczne z kółka przy CDKiIT w Tyczynie, gry i zabawy z PRZEBIERANKA, warsztaty malarskie które prowadził Pan Miroslaw Pieprzyk oraz nauka udzielania pierwszej pomocy. Dwoma głównymi stanowiskami były punkt poboru krwi z RCKiK Rzeszów oraz dawcy szpiku DKMS.


Tak wspaniały finał nie odbyłby się bez hojnych sponsorów i zaangażowanych organizatorów. Wielkie podziękowania dla sponsorów należą się firmom: Van Pur, Porta, Jar, Szkółka drzewek i krzewów ozdobnych Renata i Janusz Dziak, Leniart Głowice, OST Tyczyn, Bar u Wiktora oraz Resbram. Za przebieg i organizacje finału odpowiadało Młodzieżowe Centrum Współpracy oraz Sztab WOŚP w Tyczynie, którego w skład wchodzili: Paulina KmiotekKatarzyna OczośNatalia Michałekk, Patrycja KalandykMarlena BaranMarysia BombaSebastian StręczekMateusz JanowskiTomasz Chlebek oraz Daniel Stelmach. Szczególne podziękowania dla Mateusza Janowskiego, który koordynował cały turniej i włożył mnóstwo pracy w ten finał.

Na koniec podziękowania kieruję do mieszkańców Gminy Tyczyn, którzy tak licznie wzięli udział w naszym finale i wsparli WOŚP. To dzięki Wam udało nam się zebrać w tym roku 30 012,67 zł. Już powoli planujemy przyszłoroczny finał, aby był jeszcze lepszy, ale o tym jeszcze będzie mowa bliżej nowego roku… Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.

Siema!
Szef Sztabu WOŚP w Tyczynie
Adrian Michałek

25 Finał: Tekst
25 Finał: Galeria
bottom of page